Moja historia

Witajcie na mojej stronie!

Cześć!

Witajcie na mojej stronie, która powstała z powodu pewnej miłości.

Zakochałam się w Self-Reg – metodzie, która otwiera oczy, pozwala lepiej zrozumieć siebie i innych ludzi, przywraca nas do równowagi, koi i wyposaża w łagodność, a jednocześnie daje twarde naukowe podstawy pozwalające pojąć, co i dlaczego dzieje się z nami i innymi pod wpływem stresu.

Więcej o mnie przeczytacie na podstronie o tym tytule. W skrócie: mam trójkę dzieci, które urodziłam w półtorarocznych odstępach i męża, który wspiera i inspiruje mnie jak nikt inny, ale relacja z nim potrafi być dla mnie również ogromnym wyzwaniem.

Oprócz rodziny posiadam też niezaspokojony apetyt na życie i rozwój. Mam dyplom aktorski, studiuję psychologię, prowadzę warsztaty, rozkręcam swoją firmę, gotuję, piekę, a w wolnych chwilach rozkoszuje się dobrym kinem i literaturą.

W tym wszystkim to właśnie Self-reg pozwolił mi nie tylko nie zwariować, ale i żyć coraz pełniej i szczęśliwiej oraz dawać do tego narzędzia innym. A teraz wreszcie dojrzałam do tego, żeby dzielić się wiedzą i inspiracjami również online – dlatego zapraszam Was do mojego kawałka internetu! 🙂

Na tej stronie będę opowiadać Wam o swojej drodze Self-Reg, ale też dzielić się z Wami tym, co kocham – na różne sposoby, w różnych kontekstach, w łatwych i trudnych momentach. Będzie mi szalenie miło, jeśli będziecie towarzyszyć mi w tej przygodzie.