O mnie

Wspieram dorosłych i dzieci w radzeniu sobie ze stresem i budowaniu wartościowych, trwałych i satysfakcjonujących relacji.

Jestem certyfikowaną ekspertką Self-Reg po kursie Foundations w Mehrit Centre, w trakcie kursu drugiego stopnia (Facylitator).
Jestem również promotorką Rodzicielstwa Bliskości, realizatorką Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, edukatorką Pozytywnej dyscypliny. Studuję psychologię, zgłębiam i praktykuję NVC, Mindfulness i rodzicielstwo
przez zabawę.

Moją pierwszą miłością zawodową była scena – ten romans był na tyle intensywny, że zdobyłam dyplom aktorski, próbowałam swoich sił w kabarecie, teatrze impro, teatrach niezależnych, chórze, jako asystentka reżysera i instruktorka teatralna. Ostatecznie jednak zamiast Oscara i międzynarodowej sławy dorobiłam się męża i trójki dzieci – co okazało się najlepszym scenariuszem, jaki mogło przygotować dla mnie życie, ale i największym wyzwaniem.

Moja gromadka zainspirowała mnie do zmiany ścieżki zawodowej i rozpoczęcia studiów psychologicznych. Nieustannie też testuje moją zdolność do samoregulacji, zasoby cierpliwości, pomysłowości i pogody ducha – oraz daje mi najpiękniejsze lekcje miłości małżeńskiej i rodzicielskiej, jakie mogłabym sobie wymarzyć. W temacie miłości małżeńskiej – mój mąż jest dla mnie największym wsparciem, bywa zewnętrznym sercem i mózgiem, gdy tracę równowagę, ale zdarza się, że jest i największym stresorem… 😉

Skoro już mówimy o różnych rodzajach miłości – kocham też gotowanie, dobrą literaturę, długie nocne rozmowy z mężem i przyjaciółmi, masaże oraz chwile samotności w wannie pełnej piany albo na spacerze brzegiem morza – tych ostatnich, jako mama trójki i „businesswoman” mam jak się domyślacie niewiele… 😉 Staram się jednak uczyć również miłości do samej siebie – i dzięki temu doskonalić się w prawdziwej samoregulacji.

Na tej stronie będę opowiadać Wam o mojej drodze Self-Reg, ale też dzielić się z Wami tym, co kocham – na różne sposoby, w różnych kontekstach, w łatwych i trudnych momentach. Będzie mi szalenie miło, jeśli będziecie towarzyszyć mi w tej przygodzie.